Vis a vis

Antonio Citterio , 1992 Visavis to proste linie, ładny wygląd i wysokiej klasy jakość siedzenia co sprawia, że nadaje się i do pracy jak i do domu. Dostępne także w wersji sztaplowanej (jedno krzesło wchodzi w drugie). Vis a vis to seria krzeseł na charakterystycznych płozach lub na kółkach, z oparciem z ażurowego tworzywa lub w wersji Softback tapicerowanej. Różnorodność oferty to głównie szeroka gama tapicerek, baza chromowana lub tapicerowana, krzesła z lub bez uniwersalnego tabletu, łącznika krzeseł.  Zapraszamy do naszego showroomu gdzie przy pysznej kawie opowiemy Ci o pełnej ofercie krzeseł Antonio Citterio .

Projekt: Antonio Citterio

Vis a vis

Produkt: Vis a vis
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Vitra

Zobacz Vis a vis w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.