Soft Pad Chaise ES 106

Charles & Ray Eames , 1968. Pomysł na zaprojektowanie tej leżanki podsunął Eamsom ich wieloletni przyjaciel – reżyser filmowy Bill Wilder, który szukał mebla, lecz nie sofy, na którym będzie mógł zrelaksować się w trakcie pracy. Soft Pad Chaise bez wątpienia taki mebel stanowi. Sześć połączonych ze sobą miękkich poduszek  i dwie mniejsze luźne poduszki umieszczonych na świetnie wyprofilowanym stelażu w kolorze oberżyny stanowi komfortowy i elegancki mebel. Leżanka tapicerowana jest skórą wysokiej jakości. Poznaj pełną ofertę grupy Soft Pad, odwiedź nas w naszym showroomie.

Projekt: Charles & Ray Eames

Soft Pad Chaise ES 106

Produkt: Soft Pad Chaise ES 106
Kategoria: Meble / Stoliki
Producent: Vitra

Zobacz Soft Pad Chaise ES 106 w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.