Skape Highback

Skape został zaprojektowany specjalnie z myślą o menadżerach, ale sprawdza się również jako krzesło konferencyjne. Posiada mechanizm obrotowy i komfortowe podparcie dla głowy. Zapewnia wysokiej jakości standard użytkowania. Krzesło na czteroramiennej bazie wykonanej z polerowanego aluminium. Baza wyposażona może być w podwójne kółka lub stopki- ta opcja świetnie sprawdza się w salach konferencyjnych. Siedzisko pokryte jest wysokiej jakości skórą.   By poznać pełen wachlarz możliwości krzeseł Skape zapraszamy do naszego salonu.

Projekt: Antonio Citterio

Skape Highback

Produkt: Skape Highback
Kategoria: Meble / Krzesła do pracy
Producent: Vitra

Zobacz Skape Highback w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Foscarini, Fritz Hansen, HAY.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.