Polder Sofa

Sofa Polder ma rozłożysty kształt, horyzontalnie rozciągający się w przestrzeni. Hella Jongerius uważnie wybrała pięć kombinacji kolorystycznych i tkanin, udekorowała je guzikami wykonanymi z naturalnych materiałów. Sofa dostępna jest w trzech rozmiarach XS (96 x 226 x 78 cm h), XL ( 100 x 293 x 78 cm h), XXL (100 x 333 x 78 cm h) dzięki czemu dopasujesz rozmiar do swojego wnętrza. Sofa prócz materiałowej tapicerki oferuje wykończenie w skórze czekoladowej lub białej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu z nami lub odwiedzenia nas w showroomie.

Projekt: Hella Jongerius

Polder Sofa

Produkt: Polder Sofa
Kategoria: Meble / Sofy i leżanki
Producent: Vitra

Zobacz Polder Sofa w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Slide, Tobias Grau, Vitra.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.