Park Sofa

Sofa o bardzo klasycznym wyglądzie dzięki czemu można myśleć, że istnieje od zawsze. Duży ukłon i zdecydowane „dziękuję” dla projektanta Jaspera Morrisona za harmonię proporcji i dostarczenie komfortu za każdym razem kiedy siadamy na sofie jego projektu. Klasyczny styl to ponadczasowość, a to cenimy ponad wszystko. Kanapa dostępna w wersji z dwiema lub trzema poduchami na siedzisku w tapicerce Credo, Fuerte, skóra, skóra Grand, skóra Premium, Olimpo i Over. Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń, napisz, albo odwiedź nas w naszym showroomie.

Projekt: Jasper Morrison

Park Sofa

Produkt: Park Sofa
Kategoria: Meble / Sofy i leżanki
Producent: Vitra

Zobacz Park Sofa w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Frank Gehry, George Nelson, Isamu Noguchi.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.