Park Armchair

Jasper Morrison, 2004. Fotel o bardzo klasycznym wyglądzie dzięki czemu można myśleć. że istnieje od zawsze. Duży ukłon i zdecydowane „dziękuję” dla projektanta Jaspera Morrisona za harmonię proporcji i dostarczenie komfortu za każdym razem kiedy siadamy na fotelu jego projektu. Klasyczny styl to ponadczasowość, a tą cenimy ponad wszystko. Nóżki polerowane aluminium. W kolekcji jest również wersja obrotowa – Park Swivel Armchair . Fotel dostępny w tapicerce Fuerte, Olimpo, Over, Credo, Skóra, skóra Grand oraz skóra Premium. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej zadzwoń lub napisz do nas.

Projekt: Jasper Morrison

Park Armchair

Produkt: Park Armchair
Kategoria: Meble / Fotele
Producent: Vitra

Zobacz Park Armchair w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Kartell, Magis, menu.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.