Panton Classic Chair

Duński designer Verner Panton spędził wiele lat myśląc jak stworzyć krzesło w „jednym kawałku”. Pierwszy prototyp ukazał się w latach 60-tych, a seryjna produkcja rozpoczęła się w 1967r. Nawet dziś używa się tych samych technik produkcji co kiedyś. Krzesełko w całości wykonane z lakerowanego tworzywa w trzech kolorach. Oryginalne krzesło Pantona .

Projekt: Verner Panton

Panton Classic Chair

Produkt: Panton Classic Chair
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Vitra

Zobacz Panton Classic Chair w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Alias, Artemide, BB Italia.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.