NesTable

Dzięki technologicznym innowacjom, każdy może pracować z laptopem w domu, jednak czasem brakuje odpowiedniego mebla, aby sprostać temu zadaniu. NesTable jest odpowiedzią na ten problem. Można regulować jego wysokość jak również kąt nachylenia blatu co zapewnia zachowanie zdrowej pozycji pracy. Półka wykonana jest z poliuretanu, noga i baza ze stali pokrytej proszkowo natomiast wysięgnik z polerowanej, chromowanej stali. Wysokość minimalna blatu to 57,4 cm, a maksymalna 77 cm.

Projekt: Jasper Morrison

NesTable

Produkt: NesTable
Kategoria: Meble / Inne
Producent: Vitra

Zobacz NesTable w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Verner Panton, Marc Sadler, Antonio Citterio.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.