Meda Pal

Alberto Meda , 2005. Meda Pal ma delikatny wygląd. Łączy w sobie inteligentną technologię i wielką wygodę; jest prosty w obsłudze i dopasowuje się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Pięcioramienna baza wykonana jest z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym na kółkach przystosowanych do twardych lub miękkich powierzchni. Dostępna jest wersja bez lub z podłokietnikami o regulowanej wysokości. Tapicerka siedziska w tkaninie, a oparcia  w siatce. Pełną ofertę z przyjemnością zaprezentujemy Ci przy filiżance pysznego espresso w naszym showroomie. Zapraszamy.

Projekt: Alberto Meda

Meda Pal

Produkt: Meda Pal
Kategoria: Meble / Krzesła do pracy
Producent: Vitra

Zobacz Meda Pal w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Verner Panton, Marc Sadler, Antonio Citterio.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.