Meda Chair

Alberto Meda , 1998. Krzesło to jest elastyczne i wygodne. Podąża za ruchami ciała. Meda Chair z powodzeniem łączy w sobie komfort, technologię i nowe podejście do estetyki. Konstrukcja krzesła wykonana jest z polerowanego aluminium. Krzesło na pięcioramiennej bazie z kółkami dostosowanymi do twardych lub miękkich powierzchni lub w wersji konferencyjnej na stopkach. Tapicerka z tkaniny Nova lub ze skóry. Podłokietniki z tworzywa lub polerowanego aluminium, z regulacją wysokości lub bez. Zapraszamy do naszego showroomu by poznać pełną ofertę krzeseł biurowych Vitra .

Projekt: Alberto Meda

Meda Chair

Produkt: Meda Chair
Kategoria: Meble / Krzesła do pracy
Producent: Vitra

Zobacz Meda Chair w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.