Maharam Poduszki

Wielu wielkich designerów 20-tego wieku projektowało z użyciem tekstyliów – bawili się ich kolorami, formą oraz kształtem. Maharam – firma tekstylna z Nowego Jorku postanowiła zaprezentować najważniejsze projekty w postaci poduszek. I tak kolekcja „Textiles of the 20th Century” doskonale uzupełnia meble takich projektantów jak Charles&Ray Eames , Verner Panton , George Nelson . Warta obejrzenia jest również kolekcja ” Repeat ” poduszek zaprojektowana przez Hellę Jongerius .

Projekt: Hella Jongerius

Maharam Poduszki

Produkt: Maharam Poduszki
Kategoria: Meble / Pufy – relax
Producent: Vitra

Zobacz Maharam Poduszki w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.