Lobby Chair ES 104

Lobby Chair ES 104 , z 1960 roku wg projektu Charlesa i Ray Eamsów . Składa się z 3 indywidualnych sekcji połączonych elementami z aluminium. Model ten był zaprojektowany do lobby w Rockefeller Center w Nowym Jorku. W kolejnych latach wyprodukowane różne wersje tego krzesła, jednakże wszystkie miały jedną wspólną cechę – nadzwyczajny komfort. Krzesło na kółkach, na pięcioramiennej chromowanej bazie. Regulacja wysokości. Dowiedz się więcej odwiedzając nasz salon.

Projekt: Charles & Ray Eames

Lobby Chair ES 104

Produkt: Lobby Chair ES 104
Kategoria: Meble / Krzesła do pracy
Producent: Vitra

Zobacz Lobby Chair ES 104 w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Alias, Artemide, BB Italia.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.