Jill Tube

Jill to jedna z nowszych propozycji firmy Vitra na rok 2012. Krzesło o bardzo charakterystycznej linii siedziska, które stworzone zostało z jednego kawałka sklejki formowanej termicznie. Samo siedzisko wykonane jest z drewna w trzech odsłonach: orzech, dąb i jesion. Dostępna jest wersja na nogach drewnianych, metalowych lub bazie czteroramiennej.   Wybierz swoją wersję krzesła Jill.   Dodatkowo każde z krzeseł wyposażyć można w poduchę na siedzisku- jeśli interesuje Cię ta oferta skontaktuj się z nami.

Jill Tube

Produkt: Jill Tube
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Vitra

Zobacz Jill Tube w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Kartell, Magis, menu.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.