ID Chair

ID  Chair to kolejny świetny projekt Antonio Citterio, tym razem z roku 2010. Krzesło z serii ID zostało zaprojektowane tak by dopasować je do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Wyposażone zostało w szereg udogodnień, które ułatwiają pracę. ID dzieli się na: ID Mesh- oparcie tapicerowane siateczką, ID Soft- z klasycznie (gładko) tapicerowanym oparciem, ID Trim- z elegancko pikowanym oparciem, ID Trim L- z wysokim, elegancko pikowanym oparciem.   Każda z wersji występuje na kółkach dostosowanych do twardej lub miękkiej podłogi, na stopkach w wersji konferencyjnej. Do wyboru m.in. opcje: mechanizmu regulującego siłę opadu oparcia, regulacja wysokości podłokietników, baza z tworzywa lub polerowanego aluminium, wsparcie odcinka lędźwiowego.   Jeśli chcesz poznać szczegóły  odwiedź nas lub zadzwoń, a z przyjemnością udzielimy Ci informacji.

Projekt: Antonio Citterio

ID Chair

Produkt: ID Chair
Kategoria: Meble / Krzesła do pracy
Producent: Vitra

Zobacz ID Chair w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Slide, Tobias Grau, Vitra.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.