Eames Plastic Armchair EPA DAR z tapicerowaną poduchą

Eames Plastic Armchair , czyli EPA zaprojektowane w 1950r. przez Ray & Charles’a Eamsów . Po raz pierwszy zaprezentowany był podczas konkursu „Low Cost Design” w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. Oryginalny kształt był zmieniany poprzez modyfikowanie podstawy krzesła. DAR-Dining Height Armchair Rod Base dostępny jest w wersji siedziska całkowicie plastikowego, z tapicerowaną poduchą lub z całym siedziskiem tapicerowanym. Dodatkowo można wybrać rodzaj bazy: chromowaną lub malowaną proszkowo w kolorze ciemnoszarym.

Projekt: Charles & Ray Eames

Eames Plastic Armchair EPA DAR z tapicerowaną poduchą

Produkt: Eames Plastic Armchair EPA DAR z tapicerowaną poduchą
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Vitra

Zobacz Eames Plastic Armchair EPA DAR z tapicerowaną poduchą w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Slide, Tobias Grau, Vitra.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.