Alcove

Sofa która jest ‚pokojem w pokoju’. Taka była idea braci Bouroullec projektujących sofę Alcove . Miękkie siedzisko oraz poduszki dostarczają niesamowitej wygody, a boczne i tylne panele dodatkowo kreują doskonałe miejsce odpoczynku i relaksu pozwalając nam odizolować się od świata. Sofa dostępna jest w dwóch wersjach Alcove Sofa – 94 cm h, oraz Alcove Sofa Highback Sofa – 136 cm h. Każda z wersji dostępna jest w trzech długościach: 125,5 cm, 164 cm, 237 cm oraz w trzech różnych tapicerkach: Credo, Laser i Panamone w szerokiej gamie kolorystycznej. Nogi wykonane są z polerowanego chromu; panele boczne z tylnym połączone ozdobnym suwakiem. Całość może zostać uzupełniona o podnóżek. Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat tego produktu pisz, dzwoń lub odwiedź nas w naszym showroomie.

Projekt: Ronan & Erwan Bouroullec

Alcove

Produkt: Alcove
Kategoria: Meble / Sofy i leżanki
Producent: Vitra

Zobacz Alcove w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Alias, Artemide, BB Italia.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.