A-Table

A-table jest przykładem klarownego, prostego designu, który uczynił Maartena Severena sławnym. Nazwa stołu odnosi się do kształtu tworzonego przez nogi. Blat wykonany z płyty pokrytej lakierowaną gumą jest delikatny i przyjemny w dotyku. Połączenie nóg ze stali nierdzewnej z czarnym blatem nadaje stołowi elegancji i lekkości.

Projekt: Maarten van Severen

A-Table

Produkt: A-Table
Kategoria: Meble / Stoły
Producent: Vitra

Zobacz A-Table w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.